| Manufacturer Part Number: | 28232478 A |
|---|---|
| Manufacturer: | Cypress Semiconductor Corp |
| Product Category: | Memory |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | IC MEMORY 1GB FLASH 3.0V SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | 28232478 A Datasheet |
| Internal Part Number | 898-28232478 A | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | Memory | |
| Manufacturer | Cypress Semiconductor Corp | |
| Series | * | |
| Part Status | Last Time Buy | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | 28232478 A | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
28232478 A is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Cypress Semiconductor Corp all series components. The condition of 28232478 A is new and unused, you can buy 28232478 A Cypress Semiconductor Corp with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for 28232478 A.
| UG8GT-E3/45 | Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC | UG8GT-E3/45.pdf | |
| MMBZ5245B-E3-18 | Zener Diode 15V 225mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 | MMBZ5245B-E3-18.pdf | |
| 2N6344AG | TRIAC 600V 12A TO220AB | 2N6344AG.pdf | |
| BU406G | TRANS NPN 200V 7A TO220AB | BU406G.pdf | |
| IXFC26N50 | MOSFET N-CH 500V 23A ISOPLUS220 | IXFC26N50.pdf | |
| XC7K410T-L2FFG676E | IC FPGA 400 I/O 676FCBGA | XC7K410T-L2FFG676E.pdf | |
| ISL54415IRUZ-T | IC USB SWITCH DUAL SPDT 10UTQFN | ISL54415IRUZ-T.pdf | |
| TLV320AIC3253IRGER | Stereo Audio Interface 32 b I²C, Serial, SPI™ 24-VQFN (4x4) | TLV320AIC3253IRGER.pdf | |
| ADM202EARUZ-REEL | 2/2 Transceiver Full RS232 16-TSSOP | ADM202EARUZ-REEL.pdf | |
| SN74LVC823ADWR | IC D-TYPE POS TRG SNGL 24SOIC | SN74LVC823ADWR.pdf | |
| MAX8890ETCDDD+ | Handheld/Mobile Devices PMIC 12-TQFN (4x4) | MAX8890ETCDDD+.pdf | |
| MAX6035BAUR25+T | Series Voltage Reference IC ±0.5% 10mA TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | MAX6035BAUR25+T.pdf | |
| MIC5219-3.6YMM-TR | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 500mA 8-MSOP | MIC5219-3.6YMM-TR.pdf |