| Manufacturer Part Number: | BAR 64-05W H6433 |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon Technologies |
| Product Category: | Diodes - RF |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | RF Diode PIN - 1 Pair Common Cathode 150V 100mA 250mW PG-SOT323-3 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | Obsolete / Discontinued |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | BAR 64-05W H6433 Datasheet |
| Internal Part Number | 898-BAR 64-05W H6433 | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Category | Discrete Semiconductor Products | |
| Family | Diodes - RF | |
| Manufacturer | Infineon Technologies | |
| Series | - | |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | |
| Part Status | Obsolete | |
| Diode Type | PIN - 1 Pair Common Cathode | |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 150V | |
| Current - Max | 100mA | |
| Capacitance @ Vr, F | 0.35pF @ 20V, 1MHz | |
| Resistance @ If, F | 1.35 Ohm @ 100mA, 100MHz | |
| Power Dissipation (Max) | 250mW | |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 | |
| Supplier Device Package | PG-SOT323-3 | |
| Standard Package | 10,000 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | BAR 64-05W H6433 | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
BAR 64-05W H6433 is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Infineon Technologies all series components. The condition of BAR 64-05W H6433 is new and unused, you can buy BAR 64-05W H6433 Infineon Technologies with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for BAR 64-05W H6433.
| 2N4403NLBU | TRANS PNP 40V 0.6A TO-92 | 2N4403NLBU.pdf | |
| IPP030N10N3GXKSA1 | MOSFET N-CH 100V 100A TO220-3 | IPP030N10N3GXKSA1.pdf | |
| STW7N105K5 | MOSFET N-CH 1050V 4A TO-247 | STW7N105K5.pdf | |
| 8N4Q001KG-0172CDI8 | Clock Oscillator IC 287.5MHz 10-CLCC | 8N4Q001KG-0172CDI8.pdf | |
| 8N4Q001EG-0078CDI | Clock Oscillator IC 100MHz, 200MHz, 300MHz, 400MHz 10-CLCC | 8N4Q001EG-0078CDI.pdf | |
| XC7K480T-3FFG901E | IC FPGA 380 I/O 901FCBGA | XC7K480T-3FFG901E.pdf | |
| XC3030-100PC68C | IC FPGA 58 I/O 68PLCC | XC3030-100PC68C.pdf | |
| OMAP3525ECBC | ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC OMAP-35xx 1 Core, 32-Bit 600MHz 515-POP-FCBGA (14x14) | OMAP3525ECBC.pdf | |
| SP3244EEY-L/TR | 3/5 Transceiver Full RS232 28-TSSOP | SP3244EEY-L/TR.pdf | |
| LTC6102CDD-1#TRPBF | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-DFN (3x3) | LTC6102CDD-1#TRPBF.pdf | |
| 74AUP1G08GF,132 | AND Gate IC 1 Channel 6-XSON, SOT891 (1x1) | 74AUP1G08GF,132.pdf | |
| MX25L6435EM2I-10G | IC FLASH 64MBIT 104MHZ 8SOP | MX25L6435EM2I-10G.pdf | |
| IS42S16800D-6B | IC SDRAM 128MBIT 166MHZ 54BGA | IS42S16800D-6B.pdf | |
| NCP367OPMUEOTBG | Power Supply Controller Overvoltage Protection Controller, Current Limit 8-DFN (2x2.2) | NCP367OPMUEOTBG.pdf | |
| TC1279-15ENBTR | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-3 | TC1279-15ENBTR.pdf |