| Manufacturer Part Number: | ISL21010CFH333Z-T7A |
|---|---|
| Manufacturer: | Intersil |
| Product Category: | PMIC - Voltage Reference |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | Series Voltage Reference IC ±0.2% 25mA TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | ISL21010CFH333Z-T7A Datasheet |
| Internal Part Number | 898-ISL21010CFH333Z-T7A | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | PMIC - Voltage Reference | |
| Manufacturer | Intersil | |
| Series | - | |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | |
| Part Status | Active | |
| Reference Type | Series | |
| Output Type | Fixed | |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V | |
| Voltage - Output (Max) | - | |
| Current - Output | 25mA | |
| Tolerance | ±0.2% | |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C | |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 95µVp-p | |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 40µVrms | |
| Voltage - Input | 3.4 V ~ 5.5 V | |
| Current - Supply | 100µA | |
| Current - Cathode | - | |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 | |
| Standard Package | 250 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | ISL21010CFH333Z-T7A | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
ISL21010CFH333Z-T7A is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of Intersil all series components. The condition of ISL21010CFH333Z-T7A is new and unused, you can buy ISL21010CFH333Z-T7A Intersil with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for ISL21010CFH333Z-T7A.
| IPLU300N04S4R8XTMA1 | MOSFET N-CH 40V 300A 8HSOF | IPLU300N04S4R8XTMA1.pdf | |
| FKI07076 | MOSFET N-CH 75V 55A TO-220F | FKI07076.pdf | |
| 8N3Q001EG-0063CDI8 | Clock Oscillator IC 24MHz, 39.4MHz, 48MHz, 64MHz 10-CLCC | 8N3Q001EG-0063CDI8.pdf | |
| ADS8881IDGS | 18 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 10-VSSOP | ADS8881IDGS.pdf | |
| LT3669EUFD#TRPBF | 1/1 Transceiver IO-Link 28-QFN (4x5) | LT3669EUFD#TRPBF.pdf | |
| THS4042CDGNR | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-MSOP-PowerPad | THS4042CDGNR.pdf | |
| MAX4310ESA+ | IC AMP/VIDEO/MUX LP 2CH 8-SOIC | MAX4310ESA+.pdf | |
| MC74AC74DTR2 | IC D-TYPE POS TRG DUAL 14TSSOP | MC74AC74DTR2.pdf | |
| FCT162500ATPVCTG4 | IC 18BIT BUS TXRX 3-ST 56-SSOP | FCT162500ATPVCTG4.pdf | |
| FT24C04A-UTG-B | IC EEPROM 4KBIT 1MHZ 8TSSOP | FT24C04A-UTG-B.pdf | |
| IR3579AMTRPBF | IC REG BUCK SYNC ADJ 30PQFN | IR3579AMTRPBF.pdf | |
| E-L6220 | TRANS 4NPN DARL 50V 1.8A 16DIP | E-L6220.pdf | |
| TPS54A20RNJT | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.5V 1 Output 10A 20-VFQFN | TPS54A20RNJT.pdf |