| Manufacturer Part Number: | TP3465V |
|---|---|
| Manufacturer: | T-I |
| Product Category: | Interface - Specialized |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | ISDN Interface 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | TP3465V Datasheet |
| Internal Part Number | 898-TP3465V | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| PCN Obsolescence/ EOL | Multiple Devices 28/Sep/2015 | |
| EDA / CAD Models | Download from Accelerated Designs | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | Interface - Specialized | |
| Manufacturer | T I | |
| Series | - | |
| Packaging | Tube | |
| Part Status | Last Time Buy | |
| Applications | ISDN | |
| Interface | Serial EEPROM | |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V | |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) | |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Standard Package | 35 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | TP3465V | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
TP3465V is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of T-I all series components. The condition of TP3465V is new and unused, you can buy TP3465V T-I with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for TP3465V.
| BAL99-G3-08 | DIODE GEN PURP 70V 250MA SOT23 | BAL99-G3-08.pdf | |
| BZX84-C10,235 | Zener Diode 10V 250mW ±5% Surface Mount SOT-23 (TO-236AB) | BZX84-C10,235.pdf | |
| KSC1187OBU | TRANS NPN 20V 0.03A TO-92 | KSC1187OBU.pdf | |
| DDTB123YC-7-F | TRANS PREBIAS PNP 200MW SOT23-3 | DDTB123YC-7-F.pdf | |
| IXFH60N65X2 | MOSFET N-CH 650V 60A TO-247 | IXFH60N65X2.pdf | |
| MCP48FVB11T-E/UN | 10 Bit Digital to Analog Converter 1 10-MSOP | MCP48FVB11T-E/UN.pdf | |
| AD5662BRJ-1REEL7 | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 SOT-23-8 | AD5662BRJ-1REEL7.pdf | |
| DSPIC33FJ128GP310AT-I/PT | dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12) | DSPIC33FJ128GP310AT-I/PT.pdf | |
| MB90F357TESPMC-GE1 | F²MC-16LX F²MC-16LX MB90350E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) | MB90F357TESPMC-GE1.pdf | |
| TS3USB3000MRSER | IC USB SW/MHL DPDT 10UQFN | TS3USB3000MRSER.pdf | |
| AD602JRZ-RL | Variable Gain Amplifier 2 Circuit 16-SOIC | AD602JRZ-RL.pdf | |
| 72825LB15PFGI | IC FIFO SYNC DL 1024X18 128TQFP | 72825LB15PFGI.pdf | |
| SN74F08NE4 | AND Gate IC 4 Channel 14-PDIP | SN74F08NE4.pdf | |
| FSTU32X384QSPX | Bus Switch 5 x 1:1 48-QVSOP | FSTU32X384QSPX.pdf | |
| ISL6614IBZ-T | IC DRIVER DUAL SYNC BUCK 14-SOIC | ISL6614IBZ-T.pdf |